In de wekelijkse rubriek ‘Actie van de week’ tipt de redactie van Tilburg.com je met de leukste acties, kortingen en deals. Zo bespaar jij geld op de leukste uitjes, het lekkerste eten en de tofste evenementen in Tilburg. Deze keer tippen we je met een toffe actie van Lunchroom De Katterug. Je kunt namelijk profiteren van 50% korting op je tweede gerecht. Benieuwd? Lees snel verder!
Al vijftig jaar is Lunchroom De Katterug dé plek om te genieten van een heerlijke lunch in Tilburg. Dit jubileum wordt samen met de gasten gevierd! Eerder hadden ze al een actie waarbij je Katterug Cadeaukaart met 50% wordt opgewaardeerd en nu pakken ze weer uit met een actie.
Over de actie
Wie lekker aan het shoppen is in de binnenstad, kan profiteren van een speciale actie. Op vertoon van een aankoopbewijs van een winkel in de binnenstad (zelfde dag) wordt er maar liefst 50% korting gegeven op het tweede lunchgerecht. Zo wordt van de shopdag niet alleen een plezier voor jouw garderobe, maar ook voor de smaakpapillen gemaakt. Bezoekers kunnen de sfeer van 50 jaar gastvrijheid in de gezellige lunchroom proeven. Dit is hét perfecte excuus om even te pauzeren en jezelf en vrienden te trakteren op een smakelijke lunch.
Meer informatie
Wil je meer weten over deze actie en wil je nooit meer iets missen van De Katterug? Volg ze dan snel op de socials.