Op vrijdag 4 september 2026 vindt bij De Harmonie in Tilburg een optreden plaats van de tribute band Brucified, met hun show “Bruce Springsteen Tribute”. Het evenement begint om 19:30 uur en loopt door tot ongeveer middernacht, waarbij bezoekers kunnen genieten van een avond vol live muziek geïnspireerd op het repertoire van Bruce Springsteen en zijn E Street Band.
Brucified staat bekend als een van de meest energieke en authentieke tribute bands van Nederland en brengt met een uitgebreide bezetting de sfeer van een echte Springsteen-show tot leven, van grote klassiekers als Born to Run en Dancing in the Dark tot meer ingetogen nummers. De band verwierf landelijke bekendheid door hun deelname aan het tv-programma The Tribute – Battle of the Bands, waarin ze de finale bereikten en zelfs in een volle Ziggo Dome speelden.
Het optreden in De Harmonie past binnen hun reeks optredens door heel Nederland, waarbij ze zowel in theaters als op evenementenpodia spelen. De locatie zelf staat bekend om kleinschalige, sfeervolle muziekavonden gecombineerd met horeca, waardoor je het concert van dichtbij beleeft in een intieme setting.
op 4 september 2026 kun je in Tilburg een volledige Bruce Springsteen-ervaring verwachten, gebracht door een gepassioneerde tribute band die bekendstaat om energie, muzikaliteit en een sterke livebeleving.
Geïnteresseerd? koop dan hier je tickets!