Tijdens Elvis & De Kolonel bij Stadstheater De Boemel duik je in het verhaal van Elvis Presley en zijn Nederlandse manager Kolonel Parker. Muziek, theater en bijzondere visuele effecten komen samen in een show over succes, macht, geheimen en natuurlijk rock-’n-roll.
Jos Ansems brengt Elvis tot leven en zingt bekende hits als Jailhouse Rock, Love Me Tender, Suspicious Minds en Burning Love. Gerard Korthout kruipt ondertussen in de huid van Kolonel Parker en vertelt het verhaal van de mysterieuze Nederlander uit Breda die Elvis naar de wereldtop hielp.
Hoe wist Parker van een jonge Elvis een wereldster te maken? Wie was hij werkelijk en welke prijs werd er voor het enorme succes betaald? Tijdens de voorstelling komen verschillende kanten van hun bijzondere samenwerking voorbij.
De voorstelling maakt gebruik van 100 m² aan beeldschermen, 270-graden beeld, surround sound en immersieve technieken. Daarmee wordt het publiek meegenomen in de wereld van Elvis en zijn manager. Verwacht een avond vol bekende muziek, humor, drama en verhalen achter een van de grootste muzieklegendes aller tijden.
Ben jij helemaal weg van Elvis en wil jij er 16 januari bij zijn? Scoor dan nu je tickets via deze link!