Europa Draait Door is op 28 mei live te zien in de Schouwburg met De verkiezingsshow!
Hoe snel moet Oekraïne lid worden van de EU? Gaan de klimaatplannen te ver of juist niet ver genoeg? En hoe beschermen we Europa nu de wereld met een vijandig Rusland en opkomend China? Nooit eerder stond er zoveel op het spel bij de Europese Verkiezingen.
In een speciale avond van de populaire VPRO podcast Europa Draait Door duiken Arend Jan Boekestijn en Tim de Wit vlak voor die verkiezingen op geheel eigen wijze in de campagne en de belangrijkste verkiezingsthema’s. Zo gaan de heren onder andere in gesprek met Diederik Samsom. Wat betekenen de verkiezingen voor de ambitieuze Europese klimaatplannen? En welke impact heeft klimaatverandering op de Europese economie en samenleving?
Een vol programma waarin Tim en Arend Jan met humor en inhoud het publiek vakkundig wegwijs maken in het Europa van vandaag. Er is muziek van Kiki Schippers en uw eigen kennis wordt getest in de Grote Europa Draait Door Quiz. Mis deze bijzondere avond dus niet!
Deze voorstelling heeft geen pauze. Voor meer informatie en tickets kun je terecht op de website van de Schouwburg.