Gluren bij de Buren Tilburg

Informatie
Datum:
01 februari 2026
Tijd:
12:00 tot 16:00
Prijs: Vrijwillige bijdrage

Zondag 1 februari vindt huiskamerfestival Gluren bij de Buren voor het eerst plaats in Tilburg. De gemeente verandert die dag in een grote culturele ontdekkingstocht vol muziek, theater, dans, poëzie en verrassende ontmoetingen.

Het concept is simpel: buurtbewoners komen bij elkaar op de koffie om te genieten van intieme optredens van lokale artiesten. Gastvrije hosts openen de voordeur en verwelkomen de wijk, terwijl een lokale amateurkunstenaar optreedt. Artiesten spelen tussen 12:00 en 17:00 uur drie keer het vloerkleed plat met optredens van 30 minuten.

Locatie

Het Gluren bij de Buren festival vindt dit jaar plaats in de Bibliotheken LocHal en Heyhoef! Met optredens van Het semi-akoestisch trio Mellie ft Sweeper en Dustpan en er  vindt een inspirerende boekbespreking van  Hans Sweep plaats!

Interesse?

Benieuwd naar deze middag? Meld je hier aan of stuur een mailtje naar Tilburg@glurenbijdeburen.nl! 

Voor meer informatie neem je een kijkje op de website!