Op zondag 17 mei organiseert Runshop Tilburg samen met Adidas een uniek en gratis hardloopevent in natuurgebied Moerenburg. Deelnemers lopen een 5 kilometer op een snel en vlak asfaltparcours, met start en finish bij Café Zomerlust, en krijgen daarbij de kans om de nieuwste Adizero-schoenen zelf te ervaren in de praktijk. Lees snel verder!
Deelnemers kiezen vooraf één schoenmodel om mee te starten. Beschikbare modellen zijn onder andere de Adizero Boston 13, de Adizero EVO SL en de Adizero Adios Pro 4, schoenen die variëren van tempotraining tot wedstrijdniveau en allemaal zijn ontwikkeld met focus op snelheid, energieteruggave en efficiëntie. Op de dag zelf is ook een expert van Adidas aanwezig die de ins en outs van de schoenen toelicht.
Een bijzonder onderdeel van het event is de aanwezigheid van Greg van Hest, oud-Olympisch marathonloper (Sydney 2000). Hij begeleidt deelnemers en deelt zijn kennis over looptechniek, materiaalkeuze en prestatieontwikkeling. Ook Femke van Hest is aanwezig en gaat in op hoe demping, stabiliteit en carbontechnologie het loopgevoel beïnvloeden. Samen hebben Greg en Femke bijna 40 jaar loopervaring en 19 jaar ervaring in de hardloopretail.
“Het hardlopen is de afgelopen jaren echt veranderd door de komst van snelle wedstrijdschoenen met carbon technologie. Lopers kunnen sneller weer een volgende prikkel aan, en het voelt alsof je makkelijker en efficiënter loopt.”
– Greg en Femke van Hest
Er wordt gewerkt met startwaves om het parcours overzichtelijk te houden. De eerste wave start om 11.00 uur. Deelname is gratis, maar aanmelden is verplicht via dit formulier. De exacte startlocatie in Moerenburg wordt na inschrijving doorgegeven.