Toonaangevende Theater-act maar dan in muziekclub Heyhoef-Backstage! Op zaterdag 31 mei zal HER MASJESTY naar Heyhoef-Backstage komen. De voorstelling begint om 20:30 uur en zal tot een ongeveer 23:00 uur duren.
Na het succesvolle ‘Are You Ready For The Country’, waarin de countryrock centraal stond, reizen de mannen van Her Majesty in hun nieuwe programma naar het San Francisco van eind jaren zestig, begin jaren zeventig. De stad werkte in die tijd als een magneet op muzikanten uit de hele wereld. Dat wordt dus een heerlijke avond met muziek, aangevuld met projecties, van onder meer Grateful Dead, Jefferson Airplane, Creedence Clearwater Revival, Steve Miller, David Crosby en andere artiesten die San Francisco in die periode aandeden.
“Samenzang van bijna angstaanjagende perfectie. De grote kracht van Her Majesty is dat ze tekeergaan als een echt bandje.” (de Volkskrant)
De stichting Backstage Bridges is een instelling zonder winstoogmerk die zich ten doel heeft gesteld om op regelmatige basis concerten onder de naam ‘Heyhoef Backstage’, ‘Heyhoef CoolVibes’ & “Heyhoef Muziekfabriek’ te organiseren.
Kijk voor tickets en meer informatie op de website.