Op vrijdag 24 en zaterdag 25 januari is er een interactieve expositie te zien bij Allemans van kunstenaar Lulu Linders. Ben je benieuwd naar deze expositie? Lees dan snel verder.
Kunstenaar Lulu Linders neemt je tijdens haar expositie mee in de wereld van dromen. Als artist in residence bij Allemans heeft Lulu de afgelopen maanden onderzocht hoe kunst, natuur en interactie kunnen inspireren om meer te dromen en anders naar je omgeving te kijken.
Op vrijdag 24 en zaterdag 25 januari deelt ze de resultaten van haar residentie op een unieke manier: jij wordt onderdeel van haar verhaal. Tijdens ‘Meimeren’ kun je ontdekken hoe Lulu haar atelier omtoverde tot een plek waar dromen en verbeelding samenkomen.
Lulu: “Dromen laten ons niet alleen fantaseren, maar helpen ons ook ontdekken wat we écht willen. Zo bouwen we samen aan een mooiere wereld.” Haar onderzoek bracht inspirerende ontmoetingen met zich mee: van gepensioneerden die droomden over hun ideale huis tot ouders en kinderen die samen hutten bouwden.
Vrijdag 24 januari
15.00 – 17.00 uur: Interactieve expositie
Zaterdag 25 januari
10.00 – 12.30 uur: Workshop – Hoe droom je over (t)huis?
Schrijf je in via studiolululinders@gmail.com
13.00 – 17.00 uur: Interactieve expositie
14.00 uur: Het officiële openingsmoment door Lulu
De toegang is gratis en iedereen is welkom bij Allemans, Kommerstraat 2a in Tilburg. Wil je meer weten? Klik dan hier! Ben je benieuwd naar de locatie van Allemans of naar het werk van Lulu Linder. Klik dan hier voor Allemans en hier voor Lulu Linders.