Laden Evenementen

Maak je eigen rap bij Bibliotheek Heyhoef

Informatie
Datum:
05 april 2023
Tijd:
19:30 tot 21:00
Prijs: Gratis
Locatie:Bibliotheek Heyhoef

Op woensdag 5 april komt Thomas van Vliet naar Bibliotheek Heyhoef om met jou een mooie rap te maken op een dikke beat. 

Rap, singer-songwriting, spoken word en poëzie. Allemaal manieren om ritmisch een verhaal te vertellen, vaak op de maat van een beat. Het mooie aan deze creatieve woordkunstvormen: steeds als iemand de microfoon oppakt, is de performance weer anders. Pak ook de pen en de microfoon op en doe mee met deze schrijfworkshops voor jongeren.

Wat ga je leren?

Spelen met woorden en anders kijken naar taal, daar gaat het om in deze workshops. Soms moet je dat ook een beetje leren durven. Want schrijven is een manier om jezelf te uiten: je zet een ‘stukje jou’ op papier. Voel je daarbij een drempel? In deze workshops helpen we je eroverheen. Als ervaren ‘rapleraar’ reikt Thomas je hiervoor de juiste tools aan. Leer alles over ritme, flows, rijmschema’s en wordplay.

Of je nu net begint of al veel geschreven hebt: Thomas biedt je een workshop op het juiste niveau, prikkelend en op een locatie die barst van inspirerende woorden: de bieb!

Praktische informatie

  • Datum: woensdag 5, 12 en 19 april (je schrijft je in voor alle edities, maar kan ook later instromen)
  • Tijd: 19:30 – 21:00
  • Waar: de Bibliotheek Heyhoef
  • Leeftijd: 12 t/m 18 jaar

Aanmelden

Wil jij je aanmelden voor deze workshop? Dat kan! Mail dan snel naar heyhoef@bibliotheekmb.nl.