Maurice Leenaars Flamenco bij Giardino d’Italia

Informatie
Datum:
06 mei 2024
Tijd:
14:00 tot 16:00
Prijs: Gratis
Locatie:Giardino d’Italia

Op maandag 6 mei is de Tilburgse gitarist Maurice Leenaars tussen 14:00-16:00 uur te gast bij Giardino d’Italia. Benieuwd wat je kunt verwachten? Lees snel verder!

Over Maurice Leenaars

De Tilburgse gitarist Maurice Leenaars bekwaamt zich al jaren in de schone kunst van de flamenco. Waarmee hij zich onderscheidt van anderen is, dat hij in zijn muziek ook andere stijlen toelaat. Zo vormt hij al jaren een succesvol duo met altsaxofonist Paul van Kemenade (jazz en flamenco). Verrassende klanken met uiteenlopende invloeden dus.

Praktische informatie

Om 14:00 uur is de inloop. Zorg ervoor dat je om 14:30 uur gesetteld bent, want dan begint Maurice te spelen tot een uur of 15:30 uur. De toegang is gratis voor deze middag! Voor meer informatie over dit evenement en meer evenementen bij Giardino d’Italia kun je terecht op deze website!