Op vrijdag 30 oktober, zaterdag 31 oktober en zondag 1 november is Titanique de Musical te zien in Schouwburg Tilburg. In deze over-the-top musical krijgt de iconische film Titanic een hilarische remix, verteld vanuit het perspectief van niemand minder dan Céline Dion ‘herself’. Verwacht veel humor, bekende hits en een verhaal dat nét even anders loopt dan je gewend bent.
Wat gebeurde er nu écht aan boord van het noodlottige schip? Volgens Titanique weet Céline Dion daar alles van. In deze muzikale parodie wordt het verhaal van Titanic opnieuw verteld, maar dan met een flinke dosis humor en een compleet eigen draai.
Daarbij komen natuurlijk ook de grootste hits van Céline Dion voorbij. Denk aan nummers als My Heart Will Go On, All By Myself en To Love You More. Meezingen mag dus zeker.
Titanique groeide uit tot een internationale hitsensatie en meert nu ook aan in Tilburg. De voorstelling combineert musical, comedy en popmuziek tot een uitbundige show vol onverwachte momenten en grote meezingers.
Ben je fan van Titanic, Céline Dion of gewoon van musicals met een flinke knipoog? Dan is dit er eentje om op je lijstje te zetten.