Voorlezen in het Italiaans in de Bibliotheek LocHal

Informatie
Datum:
06 september 2025
Tijd:
10:00 tot 10:45
Prijs: Gratis
Locatie:LocHal

Op zaterdag 6 september kunnen jonge kinderen in de Bibliotheek LocHal genieten van een gezellig (maandelijks) voorleesmoment in het Italiaans. Dit speciale evenement, dat plaatsvindt van 10.00 tot 10.45 uur, is gericht op kinderen van 1,5 tot 3 jaar die in Nederland wonen en Italiaans spreken thuis.

Het voorleesuurtje is een leuke en warme manier om kinderen de Italiaanse taal te laten horen. Ze krijgen de kans om de mooie klanken van hun moedertaal te leren, wat helpt bij hun taalontwikkeling. Het is ook een fijne gelegenheid voor Italiaanstalige ouders om elkaar te ontmoeten, ervaringen te delen en een hechte gemeenschap te vormen.

Dit initiatief is ontstaan uit de passie van Claudia Santoro, een Italiaanse moeder die zich inzet voor het behoud en de groei van de Italiaanse taal bij jonge kinderen. Claudia droomt van een levendige gemeenschap van Italiaanse gezinnen in Tilburg, die samen de rijke cultuur en tradities van Italië kunnen delen.

Meer informatie

Het voorlezen vindt elke eerste zaterdag van de maand plaats op Perron Geluk van de Jeugdafdeling in LocHal. Je hoeft je niet van tevoren aan te melden voor dit gratis voorleesmoment.

Meer weten? Neem dan een kijkje op de website!