Dé perfecte plek om in een bosrijke omgeving tot rust te komen. Op slechts 3 kilometer van het centrum van Tilburg vind je viersterren boutiquehotel Auberge Du Bonheur. Geniet van een comfortabel en rustig verblijf in een van de 36 hotelkamers of studio’s. Met allemaal een eigen uitstraling door de unieke verwijzing naar het Tilburgse textielverleden.
Geniet van een van de vele wandelroutes in Stadsbos13 en alles wat Tilburg te bieden heeft. Bekijk hier de arrangementen van Auberge Du Bonheur en combineer jouw overnachting met een heerlijk diner of een leuke activiteit.
Ben je benieuwd naar alle mogelijkheden en wil je graag een kijkje nemen hoe de kamers eruitzien? Neem dan snel een kijkje op de website van Auberge Du Bonheur.