2College Jozefmavo viert 110-jarig bestaan

Feest bij 2College Jozefmavo! De Tilburgse school bestaat maar liefst 110 jaar en dat wordt op dinsdag 6 oktober samen met leerlingen en medewerkers gevierd. Onder het motto ‘Aandacht die uitdaagt – Geef het door’ kijkt de school niet alleen terug op haar geschiedenis, maar wordt er ook vooruitgekeken én geld ingezameld voor een Tilburgs goed doel.

Tijdens de jubileumdag staan het verleden, heden en de toekomst van 2College Jozefmavo centraal. Leerlingen en medewerkers staan samen stil bij 110 jaar onderwijs en kijken vooruit naar wat de komende jaren voor de school gaan brengen.

Feest tijdens het Jozefmavofestival

Een verjaardag van 110 jaar mag natuurlijk ook gevierd worden. Daarom is er tijdens de jubileumdag volop ruimte voor feest, met onder andere het Jozefmavofestival.

Het jubileum draait echter niet alleen om de school zelf. Vanaf 6 oktober komen leerlingen in actie om geld in te zamelen voor Stichting Social Kids Tilburg. Daarmee geeft 2College Jozefmavo ook invulling aan het tweede gedeelte van het jubileummotto: ‘Geef het door’.

De actie loopt tot december. Op 18 december wordt het volledige opgehaalde bedrag overhandigd aan Stichting Social Kids Tilburg.

Zo staat de 110e verjaardag van 2College Jozefmavo niet alleen in het teken van terugkijken en feestvieren, maar ook van iets betekenen voor een ander.