Ter ere van het 40-jarig jubileum pakt Bonheur groter uit dan ooit met een bijzondere winactie: 40 uur Bonheur! Een exclusieve ervaring waarin alles samenkomt waar Bonheur al 40 jaar voor staat: genieten!
Wat ooit begon aan de Bredaseweg als een partycentrum, groeide in veertig jaar uit tot een van de meest toonaangevende gastvrijheidsorganisaties van de regio. Met locaties en samenwerkingen door heel Tilburg is Bonheur inmiddels al decennialang verbonden aan plekken waar veel Tilburgers herinneringen.
Wat houdt 40 uur Bonheur in?
Een exclusieve ervaring langs alles waar Bonheur voor staat. De prijs bestaat uit:
- Overnachting bij viersterrenboutiquehotel Auberge du Bonheur incl. ontbijt
- 6-gangendiner bij La Nouvelle Auberge
- De lekkerste koffie van Tilburg, met gebak bij één van de (0)13 geluksplekjes van Tilburg, Grotto
- Bezoek aan een thuiswedstrijd Willem II in de businessclub met diner
- Bezoek aan een thuiswedstrijd van de Tilburg Trappers in de businessclub met diner
- Golfclinic of Golfgames bij Prise d’Eau Golf
- All-in borrel bij Grand Café Esplanade
- Wijnproeverij op een prachtige locatie in het groen: Faculty Club
- Exclusieve rondleiding door het Koning Willem II stadion
- Een kijkje achter de schermen bij Hilvaria Studio’s
- Ontdek de LocHal en LocHal First Floor incl. lunch van Smeer’m
Zo maak je kans op 40 uur Bonheur
Dit is jouw kans om 40 uur Bonheur te winnen! Van fine dining en sportbeleving tot overnachtingen en exclusieve rondleidingen: deze jubileumprijs wil je niet missen. Meedoen kan tot en met zondag 31 mei. De winnaar wordt op maandag 1 juni bekendgemaakt via de socialkanalen van Bonheur Horeca Groep. Meedoen kan via de socialkanalen van Bonheur Horeca Groep.
- Volg Bonheur Horeca Groep op Instagram en/of Facebook
- Like de winactiepost
- Deel de winactiepost in je story en tag Bonheur Horeca Groep
- Tag in de reacties 3 personen met wie je deze 40 uur wilt beleven én waarom
Bekijk direct de winactie en doe mee via:
· Instagram van Bonheur Horeca Groep
· Facebook van Bonheur Horeca Groep
Een jubileumjaar vol nieuwe herinneringen
Het jubileumjaar van Bonheur staat volledig in het teken van terugblikken én vooruitkijken. Op zondag 19 april werd het 40-jarig jubileum gevierd in de tuin van Auberge du Bonheur: de plek waar het allemaal begon. Dat vormde het startschot van een jubileumjaar vol bijzondere verhalen, mooie momenten en nieuwe herinneringen.
Met 40 uur Bonheur laat Bonheur Horeca Groep zien waar het bedrijf al vier decennia voor staat: genieten, ontmoeten en samen beleven op de mooiste plekken van Tilburg.
Ter ere van het jubileum verscheen ook het boek La Route du Bonheur, waarin 40 jaar Bonheur, bijzondere herinneringen en verhalen samenkomen. Het boek is verkrijgbaar bij Boekhandel Gianotten Mutsaers en bij de receptie van Auberge du Bonheur. Meer informatie over het jubileumjaar en het boek is te vinden via de website.
*De actievoorwaarden zijn terug te vinden op de website.
