Gino Politi, viergangenmenu en huisgemaakte Limoncello DonCello: Mals. Oisterwijk haalt Italië naar huis op Italiaanse avond!

Bella Italia! Op zaterdag 29 maart brengt Mals Oisterwijk Italië naar de Lind in Oisterwijk. Met veel smaak, gezelligheid en muziek met niemand minder dan Gino Politi én een spectaculair viergangenmenu belooft het een onvergetelijke avond te worden. 

Speciaal viergangenmenu 

Het keukenteam van Mals Oisterwijk heeft een speciaal viergangenmenu samengesteld waar je gegarandeerd van gaat genieten. Het menu is als volgt: 

  • Amuse: Verrassing van de chef. 
  • Voorgerecht: Geschroeide tonijn met tomatenbouillon en een sorbet van avocado. 
  • Tussengerecht: Asperges gegaard in salieboter met hazelnoot en coquilles. 
  • Hoofdgerecht: Gebakken ossenhaas met blanke truffelsaus, groene asperge en pave terrine. 
  • Dessert: Tiramisu. 

Perfecte wijnen bij elk gerecht 

Uiteraard horen bij zo’n avond ook zorgvuldig uitgekozen wijnen. Zo staan er onder andere een frisse Pinot Grigio Tre Colonne, bloemige Soave, volle Neama Negroamaro en rijke Chianti Classico op het menu. Iedere wijn sluit perfect aan op de gerechten voor een optimale smaakbeleving. 

Don Cello Limoncello by Chef Roy Volaart 

Een Italiaanse avond is niet compleet zonder Limoncello! Chef Roy Volaart presenteert zijn eigen Limoncello Don Cello, die je niet alleen ter plekke kunt proeven, maar ook kunt kopen om mee naar huis te nemen. Het ideale aandenken aan een heerlijke avond. 

Reserveer je plekje 

Wil jij deze culinaire Italiaanse avond niet missen? Zorg dan dat je snel reserveert bij Mals Oisterwijk en laat je verrassen door de authentieke Italiaanse smaken en sfeervolle ambiance. Een ticket voor deze avond kost €69,95. 

Meer over het menu en de wijnen 

Wil je nog meer weten over het menu en de wijnen die ze op deze avond hebben bij Mals Oisterwijk? Check dan onderstaande afbeelding!