Kelderklup keert terug naar Tilburg!

Op vrijdag 31 oktober is het zover: de legendarische Kelderklup maakt zijn comeback in Tilburg! Wat ooit begon in de kelder van Hotel The Legends – een intieme hotspot voor houseliefhebbers – groeide uit tot hét feest waar elk weekend de vonken vanaf vlogen. Na een succesvolle reünie-editie eerder dit jaar is het nu tijd voor een nóg grotere stap: Kelderklup strijkt neer in De Wevery.

Bereid je voor op een avond vol energie, herkenbare gezichten en natuurlijk de vertrouwde beats die Kelderklup groot maakten. Het wordt een feest waar de magie van toen en de sound van nu samenkomen – precies zoals je het herinnert, maar dan in een groter jasje.

 Line-up

De line-up liegt er niet om en belooft een onvergetelijke avond:

  • Gregor Salto – internationale househeld die de dansvloer gegarandeerd in beweging krijgt.
  • Willie Wartaal – bekend om zijn verrassende sets en feestgarantie.
  • Leyo – rising star die je meesleept in zijn sound.
  • Wouter S – house-dj pur sang.
  • Apster b2b Stefan Vilijn – een duo dat de energie naar een next level tilt.
  • Koen Zebregs – Tilburgse trots achter de draaitafels.
  • Patrick Brown – sfeermaker van formaat.

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Kelderklup (@kelderklup)

 Praktisch

  • Datum: vrijdag 31 oktober
  • Tijd: 20:00 – 01:00
  • Locatie: De Wevery, Pieter Vreedeplein 172, Tilburg
  • De laatste tickets scoor je hier!

Waarom je dit niet mag missen

Kelderklup staat voor saamhorigheid, goede muziek en pure gezelligheid. Na 17 jaar is dit hét moment om oude bekenden weer te zien, nieuwe herinneringen te maken en samen te genieten van een avond vol house, energie en Tilburgse warmte!