De 59e Kinderboekenweek vindt plaats van woensdag 2 t/m zondag 13 oktober 2013.
Sport en Spel staan centraal met als motto: Klaar voor de start! Harmen van Straaten schrijft het Kinderboekenweekgeschenk. Dit krijg je cadeau bij aankoop van 10 euro aan kinderboeken. Het Prentenboek van de Kinderboekenweek komt van de hand van Loes Riphagen en heet Zzz…. Als extraatje ontvangen alle klanten bij Polare ook nog een gloednieuwe aflevering van de tv-serie Lazy Town. En natuurlijk barst het van de activiteiten tijdens dit 10-daagse evenement!
Woensdag 2 oktober 14.30-15.30 uur Inkie steelt de show. Over Inkie (ja die van het tijdschrift) is nu ook een boek: Inkie steelt de show. En dat doet ze natuurlijk samen met haar beste vriendinnen Suus en Juul. De schrijver en tekenaar van het boek, Jolanda Horsten en Marjorie Velthuyse, komen naar Polare Tilburg. Schrijf, kleur en knutsel samen met hen een bijzondere kaart voor je beste vriendin. Of ga als Inkie op de foto!
Zaterdag 5 oktober 14 uur Streetdance The Legacy. Dansvoorstelling en workshop. In 2013 werd The Legacy onder andere 3 maal Nederlands kampioen bij de 3 grootste Nederlandse bonden: UDO, Hiphope Unite en Hiphop International. Dit is een unicum. Ook werden zij dit jaar 3e op de Europese Kampioenschappen hiphop van Hiphop Unite en 3e op de wereld kampioenschappen Streetdance van UDO in Glasgow, Schotland. Echte toppers dus!!
Zaterdag 12 oktober 14-16 uur Open Circus Piste door Circus Bon Bourgon. Circus Bon Bourgon komt naar Polare Tilburg met een echte piste. Alle kinderen en volwassenen zijn welkom om hun circuskunsten uit te proberen!
Zaterdag 19 oktober 12.30-13.30 uur Kim Lian en Gitte Spee. Kim Lian en Gitte Spee komen voorlezen en zingen uit hun boek Dierendorpje. Niet ver hier vandaan ligt het Dierendorpje. Daar wonen de familie muis, Olifant, Beer en Kat en nog veel meer dieren. De dieren hebben herkenbare problemen. Zo durft Zebra de straat niet over te steken, houdt Mol niet van het donker en moet Nijlpaardje leren zwemmen.
Voor uitgebreide informatie zie www.polare.nl Alle voorstellingen zijn gratis!
Polare Tilburg, voorheen Gianotten, Emmapassage 17, Tilburg