De grijze wolken verdwijnen langzaam uit de lucht en hier en daar breekt voorzichtig de zon door. De dagen worden langer, de temperaturen kruipen omhoog. Zo belooft het deze week al 17 graden te worden! En weet je wat dat betekent? Precies! IJssalon Intermezzo gaat weer open! Vanaf vrijdag om 12:00 uur kun je weer terecht voor de lekkerste ijsjes bij de geliefde ijssalon.
IJssalon Intermezzo
Kun jij net als ons ook niet wachten om weer een heerlijk bolletje fris citroenijs te proeven? Of ga je toch voor klassiek vanille, romige chocolade of misschien dat felblauwe smurfenijs (we don’t judge)? Wat jouw favoriet ook is, je kunt weer bijna bij IJssalon Intermezzo terecht.
Op vrijdag 27 februari opent IJssalon Intermezzo officieel de deuren voor de start van het ijsseizoen. Meer goed nieuws: beide locaties aan de Heuvelstraat (31 en 226) gaan weer open. Dat betekent dubbel zoveel feest om jouw favoriete smaak te scoren!
De ijssalon staat bekend om haar ambachtelijke ijs, royale porties en gezellige sfeer. Het is al jaren een vertrouwde plek in de straat waar jong en oud samenkomen voor een genietmomentje. Voor veel gezinnen en families is het een traditie geworden om op de dag van de opening een ijsje te halen. Zodra de deuren opengaan, hangt die herkenbare zoete geur weer in de lucht, en eerlijk is eerlijk: daar worden we allemaal toch een beetje blijer van.
Meer info
Vanaf vrijdag is IJssalon Intermezzo dagelijks geopend van 12:00 tot 22:00 uur. Perfect voor een middagpauze, een toetje na het eten of een spontane ijsdate in de avondzon. Wij gaan alvast in de rij staan, we zien je daar!
