Pathé en Kesbeke slaan de handen ineen voor een unieke popcornvariant: popcorn met augurkensmaak! De speciale smaak wordt gelanceerd ter ere van de release van de nieuwe speelfilm Augurk aan Zee en is vanaf 6 november tijdelijk verkrijgbaar bij alle Pathé theaters in het land.
In de splinternieuwe komedie geregisseerd door Frank Lammers heeft de populaire familie Kesbeke een verrassend cameo-optreden, wat de samenwerking tussen Pathé, Kesbeke en de film extra speciaal maakt!
Het komt niet vaak voor dat een film gepaard gaat met een eigen popcorn smaak. Eerder deed Pathé dat met de release van Despicable Me 4 met banoffee popcorn. Dit keer is er ook een limited edition popcornbeker om de ervaring van de nieuwe smaak compleet te maken.
“Augurken zijn nog nooit zo populair geweest dankzij de Kesbeke familie, dus we vonden het enorm leuk om deze samenwerking aan te gaan,” zegt Doron Kurz, Commercieel directeur bij Pathé. “Samen hebben we een smaak ontwikkeld die bioscoopbezoekers écht gaat verrassen en een mooie aanvulling is op de filmbeleving.”
Synopsis Augurk aan zee
De 47-jarige Patrick, een eenvoudige arbeider in een Nederlandse augurkenfabriek, leidt een alledaags leven bij zijn alleenstaande moeder. Een onverwachte brief onthult dat zijn lang veronderstelde overleden vader nog leeft en op Bonaire woont. Wanneer Patrick naar Bonaire reist voor een ontmoeting, sterft zijn vader in zijn armen, waardoor hij plotseling eigenaar wordt van een resort. Nu moet Patrick, gewend aan een zorgeloos bestaan, het resort beheren te midden van allerlei uitdagingen. In een wereld van culturele verschillen en komische situaties begint hij aan een onwaarschijnlijk avontuur.
Benieuwd naar deze film en nieuwe popcornsmaak ga dan snel naar Pathé Tilburg!
