Last van spataderen, vermoeide benen of een zwaar gevoel na een lange dag staan? Dan bent u bij Polikliniek de Blaak in Tilburg aan het juiste adres. Sinds kort versterkt vaatchirurg drs. Marco Hoedt het team, zodat patiënten met spataderklachten nog sneller en deskundiger geholpen kunnen worden.
Meer capaciteit en persoonlijke zorg
Met de komst van drs. Hoedt kan Polikliniek de Blaak meer patiënten helpen bij spataderklachten: snel, deskundig en met persoonlijke aandacht. “In kleinere klinieken is er meer gelegenheid om patiënten in korte tijd volledig en met alle aandacht te behandelen. Dat komt de kwaliteit ten goede en dat hoor ik ook terug in de patiëntencontacten,” vertelt drs. Hoedt. “In tegenstelling tot grote ziekenhuizen, waar de nadruk ligt op complexere zorg, is er bij Polikliniek de Blaak juist ruimte voor rust en aandacht bij minder complexe behandelingen. Samen met mijn collega-specialisten kan ik die zorg hier goed bieden.”
Jarenlange ervaring in vaatchirurgie
Drs. Hoedt brengt ruim 25 jaar ervaring mee als chirurg, waarvan het grootste deel in traumatologie en vaatchirurgie. Hij werkte eerder in het Albert Schweitzer Ziekenhuis en verschillende klinieken verspreid door Nederland. Met zijn brede kennis en ervaring zorgt hij ervoor dat patiënten in Tilburg kunnen rekenen op hoogwaardige zorg bij spataderproblemen.
Herkenbare klachten bij spataderen
Spataderen zijn meer dan alleen een cosmetisch probleem. Ze kunnen leiden tot klachten zoals:
- vermoeide of zware benen
- jeuk of tintelingen
- zwelling van de enkels
- zichtbare, kronkelende aders
- soms zelfs ontstekingen of wondjes
Polikliniek de Blaak biedt moderne spataderbehandelingen met korte wachttijden, uitgevoerd door ervaren specialisten.
Verwijzing via de huisarts
Wilt u weten of uw klachten veroorzaakt worden door spataderen? Bespreek dit dan met uw huisarts. Met een verwijzing kunt u snel terecht bij Polikliniek de Blaak in Tilburg voor onderzoek en behandeling. Polikliniek de Blaak is goed bereikbaar. U kunt parkeren op straat in de omgeving of op het grote parkeerterrein van treinstation Reeshof. Het parkeren is hier gratis. Meer informatie vindt u op deze website!
