Tip van de week- Een lekkere lunch bij KRAS2 broodjeszaak

In de wekelijkse rubriek Tip van de week tipt de redactie van Tilburg.com jou met de leukste acties, uitjes of hotspots in en rondom Tilburg. Deze week tipt Tim je over KRAS2 broodjeszaak: een heerlijke plek om lekker te lunchen. Lees snel verder!

“Broodjeszaak Kras is niet zomaar een broodjeszaak. Hier proef je dat alles met aandacht en liefde wordt gemaakt. Van panni’s tot heerlijke versbelegde broodjes en brownies. Bij Kras kun je naar mijn smaak heerlijk lunchen! Mijn persoonlijke favoriet is het broodje kip speciaal met verse kip, bacon en een heerlijke remoulade saus. Een broodje in perfect formaat voor de lunch en dat voor een leuke prijs.”

Lunchen met sfeer

“Afgelopen week lunchte ik met mijn collega Boris bij Kras en het voelde meteen gezellig aan. Het interieur is warm en modern, met net dat typische Tilburgse sfeertje. We namen plaats aan het raam, bestelden een vers sapje en genoten van de drukte van de stad om ons heen. De bediening is vriendelijk, de service snel en de porties perfect voor een goede lunchbreak.”

Praktische informatie

Broodjeszaak Kras vind je aan de Willem II straat 27 in Tilburg. Ze zijn geopend van 8:00 tot 15:00 en je kunt er zowel ter plekke eten als je broodje meenemen voor onderweg.

Extra tip:

Kras is momenteel gesloten vanwege vakantie, maar niet getreurd, ze gaan op 20 oktober weer open, dus dan kun je weer een heerlijk broodje halen tijdens de lunch!