Tip van de week – Zwemmen bij Strandbad de Rauwbraken en genieten van een hapje en een drankje bij Arbie’s Beachhouse

In de wekelijkse rubriek Tip van de week tipt de redactie van Tilburg.com jou met de leukste acties, uitjes of hotspots in en rondom Tilburg. Deze week trekken we richting Berkel-Enschot, waar je het ultieme vakantiegevoel dichtbij huis kunt ervaren. Quinty tipt je namelijk met Strandbad de Rauwbraken. Dit is een heerlijke plek om te zwemmen, relaxen en te genieten van lekker eten bij Arbie’s Beachhouse!

“Samen met mijn vrienden kom ik graag bij Strandbad de Rauwbraken. Het ligt op een fijne plek in Berkel-Enshot, we zijn er allemaal zo. Daarnaast is het er ook lekker ruim, dus met de drukke dagen lig je hier nog steeds lekker. Als we zin hebben in een lekkere lunch of een lekker drankje, dan gaan we vaak naar Arbie’s Beachouse, wat op hetzelfde terrein zit.”

Strandbad de Rauwbraken

“Al meer dan vijftig jaar is Strandbad de Rauwbraken een geliefde plek voor jong en oud. Dit natuurbad, omgeven door een fijn zandstrand en een groot speelveld, is dé plek om te ontspannen op zomerse dagen. Of je nu wil zwemmen in het frisse water, wil zonnen met een goed boek of met de kinderen wil ravotten in de speeltuin, het kan hier allemaal.”

Arbie’s Beachhouse

“Zwemmen maakt hongerig en daar heeft Strandbad de Rauwbraken de perfecte oplossing voor. Op hetzelfde terrein vind je namelijk Arbie’s Beachhouse, een sfeervol strandpaviljoen met een zonnig terras. Of je nu zin hebt in een uitgebreide lunch, een gezellige borrel of een ontspannen diner met uitzicht op het water: bij Arbie’s ben je aan het juiste adres.”

Wat deze plek extra bijzonder maakt, is dat je er ook terechtkunt voor bruiloften, bedrijfsfeesten en andere evenementen. Dus wie weet: misschien zit je er binnenkort niet alleen met een drankje, maar ook met taart en confetti bij Arbie’s!

“Ook worden er regelmatig evenementen georganiseerd, zo staat er op zaterdag 16 augustus een silent bingo van De Silent Bingo Show op de planning en is er op zaterdag 30 augustus de vierde editie van Beer at the Beach . Het is echt een hele fijne en sfeervolle plek.”

Toegankelijk en veelzijdig

Wat Strandbad de Rauwbraken zo aantrekkelijk maakt, is dat het voor iedereen iets te bieden heeft. Of je nu met kleine kinderen komt, met vrienden een zonnige middag wil beleven of gewoon even tot rust wil komen in de natuur: hier kan het allemaal. Dankzij de gunstige ligging aan de rand van Berkel-Enschot ben je er vanuit Tilburg zo.

Meer informatie

Ben je nieuwsgierig geworden naar deze zomerse hotspot? Neem dan snel een kijkje op de website van Strandbad de Rauwbraken of Arbie’s Beachhouse voor actuele openingstijden, menu’s en toegangsprijzen.