Op zondag 25 juni is het eindelijk weer zover! Dan staat het T DRINKS Tilburgs Bierfestival weer op het programma op de Tilburgse Heuvel. Twintig bierbrouwers uit binnen- en buitenland verzamelen zich op het centrale plein in Tilburg en jij kunt de lekkere brouwsels komen proeven. De entree is gratis. Het enige wat je hoeft te doen? Een collectors item Tilburgs Bierfestival statiegeldglas en wat muntjes aanschaffen om je glas vervolgens bij de verschillende brouwers te laten vullen. Het T DRINKS Tilburgs Bierfestival duurt van 12:00 – 18:00 uur en alles wat je moet weten, lees je in dit artikel!
Het programma
De hele dag is er van alles te doen op de Heuvel. Uiteraard kun je de bieren van de aanwezige brouwerijen proeven, maar daarnaast wordt er ook een masterclass van biersommelier Mark van Bergen georganiseerd. Tevens kun je lekkere hapjes proeven en is er een T DRINKS bar waar je de lekkerste bieren uit de winkel kunt scoren om je Untappd-scores flink op te krikken.
De aanwezige brouwers
Ben jij benieuwd van welke bierbrouwerijen jij allemaal bier kunt proeven tijdens het T DRINKS Tilburgs Bierfestival? We zetten het voor je op een rijtje.
- Baros Bier
- Breugem Bier
- Brouwerij het 58e Genot
- Brouwerij Nicolaas
- De Kneiter
- De Roos
- Der Verlanghe
- Dutch Fox Brewery
- Henky Bier
- Hop On Brewing Co.
- Koekwhouse
- M.A.T. Bier
- Milky Road Brewery
- Nemeton Brewing
- ’t Roesje
- Sint Crispijn
- Strieper
- Uthoka
- X-Brewing
Meer informatie
Wil je meer weten over het T DRINKS Tilburgs Bierfestival? Check dan snel deze website.
Ga jij zondag gezellig bier proeven op de Heuvel? Lach dan even vriendelijk als je onze fotograaf Jelle Verschuuren tegenkomt. De foto’s vind je een dag later terug op onze website.
Meer uittips dit weekend vind je in dit artikel.