Wie wordt de ‘Beste Vader van Tilburg 2025’?
Op zondag 15 juni is het weer Vaderdag: dé gelegenheid om vaders in het zonnetje te zetten. Net als vorig jaar organiseert Tilburg de verkiezing van de Beste Vader van Tilburg. Na de winst van Eric van den Berk in 2024 is de zoektocht gestart naar zijn opvolger. Alle vaders die in Tilburg wonen, maken kans op de titel. Voorwaarde is wél dat zij worden genomineerd door hun kind(eren).
Nomineer jouw vader
Kinderen kunnen hun vader vanaf nu nomineren via www.bestevadervantilburg.nl. Het belangrijkste onderdeel van de aanmelding is de motivatie: waarom is jouw vader de beste? Een onafhankelijke jury beoordeelt de inzendingen op originaliteit, ontroering en overtuigingskracht. Nomineren kan tot en met 1 juni.
Hoofdprijs: kledingbon van €250,-
De winnaar ontvangt naast eeuwige roem een kledingbon ter waarde van €250,-, beschikbaar gesteld door Jan de Cock Mode aan het NS-Plein. Daarnaast krijgen álle genomineerde vaders een ‘Beste Vader van Tilburg’-button als aandenken. Ook zijn er extra prijzen te winnen, waaronder waardebonnen van Hornbach, Esso Carwash bonnen en Willem II prijzen.
Uitreiking op Vaderdag
De feestelijke prijsuitreiking vindt plaats op zondag 15 juni op het Besterdplein, tijdens het hardloop- en wandelevenement ‘De Besterd Mijl’ en ‘De Besterd Walk’. Voor kinderen zijn er die middag ook diverse speelactiviteiten. Een perfecte dag voor het hele gezin!